Porsche Cars: Τεχνικού Συνεργείου στην Λεμεσό

Τομέας/Κατηγορίες Εργασίας: Άλλα
Δημοσιεύθηκε πριν από: 4 εβδομάδες
Λήγει σε 1 εβδομάδα
Reference Number: FJ178009

Περιγραφή Θέσης

Η εταιρεία Porsche Cyprus, αποκλειστικοί αντιπρόσωποι και εισαγωγείς των αυτοκινήτων Porsche στην Κύπρο, ζητά για άµεση πρόσληψη στέλεχος για την πλήρωση της θέσης Τεχνικού Συνεργείου στην Λεμεσσό.

Απαραίτητα Προσόντα:

– Εμπειρία στη μηχανική αυτοκινήτων και σε ηλεκτρονικές διαγνώσεις

– Κατάρτιση στην τεχνολογία οχημάτων

– Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας

– Καλή γνώση χειρισμού ηλεκτρονικού υπολογιστή

– Εμπειρία σε συντήρηση αυτοκινήτων υψηλών επιδόσεων (premium brands) θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν

Καθήκοντα:

– Καταγραφή τεχνικών παρατηρήσεων

– Ρυθμίσεις μηχανών, κινητήρων, κιβωτίων ταχυτήτων, οπίσθιων αξόνων, συστημάτων διεύθυνσης, συστημάτων πέδησης και πλαισίων αυτοκινήτων

– Διάγνωση και επιδιόρθωση βλαβών Καθορισμένη εργασία συντήρησης (service) – Ηλεκτρονική έρευνα και αναζήτηση εξαρτημάτων για τις ανάγκες των εργασιών του συνεργείου

– Συντονισμός με τον Σύμβουλο Πελατών συνεργείου (Service Advisor) για αποπεράτωση των εργασιών στο προκαθορισμένο χρονικό όριο

– Εμπειρία σε συντήρηση αυτοκινήτων υψηλών επιδόσεων (premium brands) θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.

Πενθήµερη εργασία.

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν άκρως εµπιστευτικού χειρισµού.

Στο άτοµο που θα  επιλεγεί για την πιο πάνω θέση θα προσφερθεί ένα ανταγωνιστικό πακέτο, που περιλαµβάνει βασικό µισθό, 13ο µισθό και Ταµείο Προνοίας.

Οι ενδιαφερόµενοι/ες παρακαλούνται να αποστείλουν βιογραφικό σηµείωµα το αργότερο µέχρι 08/05/2024 στην ηλεκτρονική διεύθυνση vacancies@porsche.com.cy

Κύπρος, Λεμεσός