Η εταιρεία  FOODTALES LTD ενδιαφέρεται να προσλάβει Υπάλληλο Γραφείου πλήρους απασχόλησης

Τομέας/Κατηγορίες Εργασίας: Γραμματειακά, Λογιστές
Τύπος Απασχόλησης: Πλήρης Απασχόληση
Δημοσιεύθηκε πριν από: 1 μήνα
Λήγει σε 6 ώρες
Reference Number: FJ177121

Περιγραφή Θέσης

Αρμοδιότητες :

  • Καθήκοντα γενικής διοίκησης
  • Οργάνωση και τήρηση αρχείων
  • Προετοιμασία τιμολογίων
  • Προετοιμασία και σύνταξη εγγράφων και email
  • Παροχή γραφειακής υποστήριξης στην διοίκηση και στο προσωπικό της εταιρείας

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Άριστη γνώση MS Office και λογισμικού διαχείρισης γραφείου ERP
  • Πολύ καλή γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Επικοινωνιακή ικανότητα
  • Ευχάριστη προσωπικότητα
  • Ομαδικό πνεύμα

Προσφέρουμε:

  • Άριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Συνεχή εκπαίδευση
  • Δυνατότητες επαγγελματικής ανέλιξης

Απολαβές:

  • Ικανοποιητικό πακέτο αμοιβών
  • κοινωνική ασφάλιση

Αποστολή Βιογραφικού Σημειώματος ηλεκτρονικά στο e-mail: [email protected]

Για περαιτέρω πληροφορίες απευθυνθείτε στο τηλέφωνο: 25324320

Κύπρος, Λεμεσός