ΔΙΑΝΟΜΕΑΣ

Τομέας/Κατηγορίες Εργασίας: Οδηγοί – Μεταφορείς – Διανομείς
Location: Κύπρος
Δημοσιεύθηκε πριν από: 2 εβδομάδες
Λήγει σε 4 εβδομάδες
Reference Number: FJ178366

Περιγραφή Θέσης

Η εταιρεία μας, ΝΕΛΗ ΕΜΠΟΡΙΟ ΚΡΕΑΤΩΝ ΛΤΔ, ζητά να προσλάβει άτομο στη θέση Διανομέα, με μόνιμη απασχόληση για το κέντρο διανομής της στη περιοχή Κοκκινοτριμιθιά, Λευκωσία.

Η εταιρεία ασχολείται με την εκτροφή, σφαγή, επεξεργασία, μεταποίηση και εμπορία κοτόπουλων, νωπών και κατεψυγμένων, καθώς επίσης ασχολείται και με την μεταποίηση χοιρινών και βοδινών κρεάτων.

Μέσω του ολοκληρωμένου δικτύου διανομής μας, τα προιόντα μας, μπορούν να βρίσκονται σε κάθε σπίτι ανά το Παγκύπριο, ανά πάσα στιγμή.

Εάν σε ενδιαφέρει, δες τις πιο κάτω προϋποθέσεις:

Καθήκοντα:

  • Διανομή παραγγελιών στους πελάτες της εταιρείας
  • Φόρτωση παραγγελιών
  • Διασφάλιση σωστής διαχείρισης των προϊόντων κατά τη μεταφορά τους
  • Σωστή και έγκαιρη διανομή των προϊόντων σύμφωνα με τα δελτία παραγγελιών
  • Εισπράξεις από πελάτες, εάν χρειαστεί

Προσόντα:

  • Κανονική ή επαγγελματική άδεια οδήγησης
  • Εμπειρία στη διανομή τροφίμων θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν
  • Επαγγελματική εμφάνιση και συμπεριφορά
  • Πελατοκεντρική προσέγγιση
  • Υπευθυνότητα, προθυμία και να επιδεικνύει ομαδικό πνεύμα

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Πλήρης απασχόληση
  • Εξαήμερη εργασία (Δευτέρα-Σάββατο)
  • Bonus
  • Ταμείο Προνοίας
  • Ανθρώπινο και φιλικό περιβάλλον εργασίας

Εάν σας ενδιαφέρει να γίνεται μέλος της ομάδας σας, στείλτε το βιογραφικό σας σημείωμα στο [email protected] με θέμα “Διανομέας”.

Τηλέφωνο επικοινωνίας: Χλόη Μιχαήλ 22-202888

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού.

Κύπρος