Τεχνικός Γενικών Καθηκόντων – Αγία Νάπα

Τύπος Απασχόλησης: Πλήρης Απασχόληση
Δημοσιεύθηκε πριν από: 3 εβδομάδες
Λήγει σε 1 εβδομάδα
Reference Number: FJ178715

Περιγραφή Θέσης

Το ξενοδοχείο Asterias στην Αγία Νάπα, αναζητά

Τεχνικό

Καθήκοντα:

  • Επιδιόρθωση τυχών προβλημάτων και ζημιών (δωμάτια πελατών / προσωπικού, εστιατόρια, πισίνες, κοινόχρηστους χώρους, κτλ.), κατόπιν υποδείξεως από τον Υπεύθυνο του τμήματος.
  • Συντήρηση και επισκευή του εξοπλισμού και συσκευών που βρίσκονται στους χώρους του ξενοδοχείου.

Προσόντα:

  • Καλή γνώση της αγγλικής και της ελληνικής γλώσσας.
  • Οποιαδήποτε ειδίκευση θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν.
  • Ικανότητα διαχείρησης πολλαπλών εργασιών.
  • Επαγγελματική συμπεριφορά.

Η θέση αφορά ολόχρονη εργοδότηση σε πενθήμερη βάση.

Παρακαλούμε όπως μας στείλετε το βιογραφικό σας στο:

[email protected]

Για περισσότερες πληροφορίες, παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας στο:

+357 23 201 000

Asterias Beach Hotel,

Nissi Avenue 115,

Ayia Napa, 5340,

Cyprus.

Κύπρος, Αμμόχωστος